O nas

Neoclean – Detailing Studio

 

Zaczęło się od pasji

Jarek i jego młodszy brat Mateusz już jako nastolatkowie czuli, że motoryzacja to ich pasja. Gdy znajomi zaczęli sprowadzać samochody z USA, od razu podjęli się pracy nad nimi. Z czasem metodą prób i błędów nauczyli się jak odrestaurować je i doprowadzać do perfekcji.

 

Praca i determinacja

„Kiedyś nie było Youtube na, którym wszystko można znaleźć – mówi Jarek – więc godzinami uczyliśmy się sami. Pozyskaliśmy chemię w marketach i sukcesywnie kupowaliśmy kolejne maszyny. Już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy się stale rozwijać.”

 

Trudne początki

W końcu w 2009 roku, wspólnymi siłami udało się założyć własną firmę. Początki były trudne: ‘’Kilkukrotnie dochodziło do momentu, w którym chcieliśmy zamknąć nasza działalność. Jednak nie poddaliśmy się, a nasza wytrwałość z czasem pozwoliła nam dotrzeć tu gdzie znajdujemy się obecnie.’’ – zdradza Jarek.

 

Stały rozwój

W początkowym etapie firma zajmowała pomieszczenie o powierzchni zaledwie 50m².
Teraz nasza firma to aż 700m² pomieszczeń, w których świadczymy usługi na światowym poziomie. Do końca tego roku przybędzie nam kolejne 150m², które przeznaczymy na Showroom. W nim każdy z naszych klientów będzie mógł zobaczyć namacalne efekty naszej pracy.

 

Jakość bez kompromisów

Pracujemy na kosmetykach i sprzęcie najwyższej jakości. Do każdego samochodu podchodzimy w indywidualny sposób, badamy jego powłokę, oceniamy ogólny stan pojazdu, przeprowadzamy wywiad. Najważniejsze dla nas jest dopasowanie usług, do potrzeb i wymagań klienta.

Nasz zespół

Działamy z pasją. Poznaj naszą załogę!

Jarek

Jarek

‘’Cześć! Razem z bratem Mateuszem, tuż po maturze otworzyliśmy Neoclean. Wszystkiego uczyliśmy się sami, co wymagało od nas solidnej pracy i sumienności. Od zawsze mieliśmy ambicje by stać się najlepszymi w swojej branży.

Z czasem udało nam się to osiągnąć. Wiem, że jestem odpowiedzialny za swoich klientów, dlatego zawsze rzetelnie podchodzę do zleceń. Moje główne zadanie w firmie to aplikacja folii ochronnych PPF i tuning optyczny. Lubię prowadzić nasze social media. A najlepiej czuję się w renowacji tapicerki skórzanej i oczywiście w zarządzaniu firmą.

Moją pasją od zawsze jest siatkówka plażowa, do dnia dzisiejszego wgrywam w turniejach na terenie całej Polski. Poza pracą interesuję się astronomią, polityką, sportem i motoryzacją. A każdą wolną chwilę poświęcam mojemu synkowi i rodzinie. 😊’’

Mateusz

Mateusz

‘’Cześć! Mam na imię Mateusz i wraz z bratem budujemy markę Neoclean od ponad 15 lat. Specjalizuje się w rozszerzaniu korekt lakieru m.in.: nakładaniu powłok ceramicznych i grafenowych, aplikacji wosków czy polimerów itd.

Jestem osobą kreatywną i komunikatywną co znacznie ułatwia mi współpracę z klientami. W pracy zawsze daję z siebie 100%, bo wiem, że markę zbudowaliśmy na pracowitości i dużych ambicjach. Zwracam uwagę na każdy detal, co jest ważną zaletą w moim zawodzie.

W wolnym czasie lubię przeglądać nowości z dziedziny detailingu. A poza prowadzeniem działalności interesuję się mechaniką, blacharstwem pojazdowym i lakiernictwem. Bardzo lubię też czytać książki z zakresu rozwoju osobistego. Gdy mam czas chętnie majsterkuję, zajmuję się fotografią albo uprawiam sport – szczególnie sztuki walki.

Praca jest moją pasją, bo gdy wybierzesz pracę, którą kochasz – nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu!”

Kamil

Kamil

“Cześć! Mam na imię Kamil. Do firmy chłopaków dołączyłem kilka lat temu, a swoje umiejętności rozwijam w wielu dziedzinach. Szybko się uczę i czuję, że naprawdę podoba mi się to co robię.

Jestem młodszym detailerem, a w Neoclean zajmuje się profesjonalnym myciem detailingowym samochodu i czyszczeniem detailingowym wnętrza. Nakładam również powłoki ceramiczne – do czego naprawdę przydają się moje pokłady cierpliwości.

Jako pracownik staram się być dokładny i skrupulatny, bo lubię widzieć efekty swojej pracy i miny zadowolonych klientów. Poza pracą interesuję się motoryzacją, sportem i rozwojem osobistym. A wolne chwilę lubię spędzać z przyjaciółmi, przy dobrej muzyce.’’

Nasze akredytacje

Nasz salon wyróżniają akredytacje liderów rynku międzynarodowego.
Każda z nich wiąże się z kompleksowym szkoleniem kadry w danej dziedzinie.

Dla nas liczy się najwyższy poziom i jakość bez kompromisów.

 

Certyfikaty

  • Colourlock – tapicerka skórzana – konserwacja, czyszczenie,
    farbowanie, dorabianie kolorów

 

Posiadamy status certyfikowanych aplikatorów:

  • Tevo Creations Poland – powłoki ceramiczne
  • CarbonQ Poland – folie ochronne PPF i powłoki ceramiczne
  • Tufflek-Cera – powłoki ceramiczne
  • Stek Poland – folie ochronne PPF

 

Możesz nam zaufać

lat doświadczenia

szkoleń i kursów specjalistycznych

zrealizowanych projektów

zadowolonych klientów

Współpracujemy z najlepszymi